Fiyat Listesi

HALILARINIZ NASIL YIKANIR ?

HALILARINIZ İLERİ TEKNOLOJİ CİHAZLAR VE MALZEMELERLE DONATILMIŞ TESİSİMİZDE DENEYİMLİ EKİBİMİZ TARAFINDAN ÖZENLE TEMİZLENİR.

Halılarınız son sistem robot makinalarda ön ve arka yüzleri halı şampuanı ile ve sertlik derecesi ayarlı sularda yıkanır.Özel kimyasallarla halı kenarı beyazlatılır. Yıkama sonrasında halılar yüksek devirde santrifüj makinalarda sıkılarak bünyesindeki su ve kimyasallardan arındırılır.

Durulama ve sıkma makinalarında çıkan halılar kurutma odalarında uygun sıcaklıklarda en kısa sürede kurur.

7/24 saat hizmet alabilirsiniz.

DEMİRÖZ HALI 21 YILDIR SÖZÜMÜZ SÖZ

DEMİRÖZ Halı ve Koltuk Yıkama Halı yıkama evinizin vazgeçilmez temizlik işlemlerinden bir tanesidir.

Türk ailelerinin her bahar temizlik yapmaları adet olduğu gibi, apartmanda yaşamak ve çalışan bayanların çokluğu sebebiyle halı yıkama bir sektör olmuştur.

Halılarınızın bilinçsiz halı yıkamacılar tarafından yıkanırsa veya evde uygulanan yanlış temizlik işlemleri sonucu hem sağlığınız hem de halılarınızın ömrü açısından olumsuz sonuçlar ortaya çıkabilir.

Evde yapılan yıkama işlemlerinde, yüzeyin parlak görüntüsü yanıltır. Kirler ve lekeler çıkmamıştır. Yüzeyde bulunan kirlerin dibe itilmesiyle geçici ve yanıltıcı parlaklık elde edilmiştir. Bununla birlikte halılarınızın tam kurutulmaması dokularının her geçen gün zayıflamasına ve zaman içinde kopmasına neden olabilir.

Bu yüzden; Birinci Sınıf Ürünler * Profesyonel Kadro * Zamanında ve İhtiyaç Anında Hizmet * Hesaplı ve Uygun Fiyatlar * ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Her halı, artık elektrik süpürgesiyle temizlenerek eski temiz görüntüsüne kavuşturulamayacak bir noktaya gelir. Böyle durumlarda halının derin temizlik gerektirdiğine ilişkin bazı emareler kendini göstermeye başlar:

Halı matlaşır ve yapışkanımsı bir görünüm kazanır. Halı, ilk aldığınız zamana göre artık aynı renkte değildir. Halı; sandalye ayaklarının etrafında, iz şeklinde, kirli dairelere sahiptir.

Halı, oda için artık bir toz kaynağı haline gelmiştir. Eğer halınızda bu göstergelerden biri veya birkaçı mevcutsa, halınızın derin temizliğini yapma zamanı gelmiş demektir.

Derinlemesine temizlik, halı ve kilimlerinize nüfus eden zararlı maddeleri, kirleri ve pisliği çıkaran profesyonel halı yıkama işlemidir.

Dört dörtlük bir yıkama işlemi için Demiröz Halı Yıkama Servisi’nden;