Akrilik Halı

Akrilik Halı Temizleme

Akrilik halı yıkama Akrilik halılar makine halısı cinsi olup akrilik iplikten dokunmuşlardır ince akrilik halı ve kalın akrilik halı olmak üzere iki çeşidi vardır özel halı şampuanları ile yıkanması gerekir hijyen halı yıkama fabrikası olarak akrilik halılarınızı titizlikle yıkamaktayız.

Akrilik Halı Evda Nasıl Temizlenir?

1. Akrilik halıyı temizlemeden önce derinlemesine bir vakumlama yapılması gerekir. Halıyı yavaşça süpürün ve her alan ve köşeyi süpürdüğünüzden emin olun. Amaç halının her bölümünden en az dört kere geçmek.

2. Akrilik halınızdaki tüm çentikleri ve oyukları düzeltin. Ezikleri düzeltmek için bir saç fırçası veya başka bir sert fırça kullanabilirsiniz.

3. Mobilyaların neden olduğu ezikleri düzeltmek için bir saç kurutma makinesini orta ayarda iken, beş ila sekiz dakika boyunca girintili alana doğrultun. (Dikkat! Halı liflerini eritmemek için ısı ayarı orta veya düşük, ılık bir ayarda olmasına önem verin) Akrilik halı yıkama işini evde yapmak zordur.

Aslında bu, tüm halı türleri için geçerli. Bu yüzden halılarınızı her zaman profesyonel servislerde yıkatmanız önerilir. Evde yapmanız gerekenler basit süpürme işlemleridir. Haftada en az iki kez halılarınızı süpürmeniz, herhangi bir leke bulaşması halinde de anında müdahale etmeniz halınızın başına gelebilecek felaketleri önlemenizde hayati öneme sahiptir. Dilerseniz sizin için akrilik halılarınızı derinlemesine biz yıkayabiliriz. Profesyonel ve eğitimli ekibimiz günün her saatinde çağrılarınızı bekliyor.